KONST / Litografier / Litografi 7931403
nr 793 1403
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Litografi, Astri Bergman-Taube (1898-1980), 36/150, signerad, motivets mått: 25x36
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 26 november 2012
kl 17:56:27
400 kr
350 kr
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube